Zapoj se!

Máme radost, že jsme projekt mohli rozjet, nicméně bychom byli neradi, aby vše stálo na nás. Jak nám můžete pomoct či jak se můžete zapojit si přečtěte níže:

  1. Modlitbou – možnost podpory opravdu pro každého. Vidíme to jako velmi důležité modlit se za celý projekt, za lidi, kteří se na něm jakkoli podílejí i za ty, kteří jsou konzumenty tohoto projektu.
  2. Rukou – natáčíme videa, programujeme stránky, sháníme lidi na promluvy, staráme se o facebook apod. Za tím vším stojí lidé. Pokud jste ochotni se zapojit, napište nám! Uvítáme pomoc a věříme, že přinesete do projektu nové věci, které pomohou šířit naši vizi. Není k tomu nic umět, stačí mít čas a být ochoten pomoci.
  3. Finančně – Všichni lidé zapojeni v tomto projektu pracují zadarmo ve svém volném čase. Půjčujeme si věci na natáčení, koupili jsme mikrofon, internetové stránky, oblečení apod. Budeme rádi, když nás finančně podpoříte, abychom mohli mít vlastní techniku a nebýt tak omezeni či koupit více oblečení.
  4. Máš vlastní projekt? Přijď s ním a my ho podpoříme, pomůžeme s ním nebo ho budeme sdílet. Nechceme přebírat cizí projekty, ale být sjednoceni a dosáhnout tak většího pokrytí v naší zemi.
  5. Nápadem. Navrhni triko nebo napiš blog. Chyby opravíme, obrázek z papíru dostaneme na tričko.

Za jakoukoli formu vám moc děkujeme, je nám ctí, že se za projekt modlíte a že sdílíte šíření myšlenek a vize platformy TRINITY.