Invitation

Po Česku a Slovensku běží vlna Božích věcí, které stojí za to. Není jich vůbec málo a je problém se v nich vyznat. Rozhodně zde nejsou všechny. Pokud máš pocit, že zde chybí něco, co by zde mělo určitě být, napiš nám na trinity@trinityproject.cz

Odkazy na některé z nich jsme shromáždili zde, abys i ty skrze ně mohl růst:

invitation

VideoMission.cz – videa s poselstvím. Nemůžeš najít dobrá videa, která by mohla posouvat tebe nebo tvé společenství? Můžeš vybírat z několika set videí podle mnoha kategorií. Vše si můžeš vyzkoušet na www.videomission.cz!

 

 

Animátorský kurz – kurz, který mnohým z nás změnil život! Posunul nás dál v naší službě a byl časem, kdy jsme mohli s dalšími mladými lidmi růst ve víře. Pokud je ti 16 a víc neváhej.
http://adcm.cz/animatorsky-kurz

animatori

 

Runway camp – křesťanský tábor, pro mladé lidi od 15 do 19 let. Odlep se od země a leť vzhůru.  Detaily, termín, jak se přihlásit,… prostě všechny informace najdeš na webu runwaycamp.cz 

runway

Impulzy – krátké promluvy (podobné našim LINKům) o Bohu.
https://www.youtube.com/user/impulzonline

impulz

ADCM – stránky arcidiecézního centra pro mládež pražské arcidiecéze – najdeš adcm-cztam akce, které nás čekají a spoustu dalších zajímavých informací a podnětů! Více na adcm.cz.

 

Godzone TV – youtube kanál slovenského projektu Godzone, najdeš tu jejich message, písničky, magazíny a spoustu dalších skvělých videí. (Z přednášek zvlášť doporučujeme: Duchovný boj, Duch Svaty, Pravda tě vyslobodí a nebo jakoukoliv jinou :)) )
https://www.youtube.com/user/GodzoneTV nebo godzone.tv

godzone

IGNITE projekt

Citáty z bible, každoroční festival Burning square, víkendy. To je jen malý výpis aktivity lidí kolem Ignite! Nejen Kroměříž a okolí. Mrkni na jejich webové stránky nebo Facebook!

Fotka uživatele Ignite projekt.

Vecerychval.cz – hledáš ve svém okolí místo, kde bys mohl ve společenství Božích dětí uctívat našeho Krále? Vynikající přehled najdeš na vecerychval.cz
Vecerychval.cz

vecery-chval

Jump – hledáš něco na prázdniny, co by ti změnilo život? Přihlas se na JUMP! Stovky lidí ve věku 15-23 let tam změnilo svoje životy. Ale pozor, zájem výrazně převyšuje počet míst, a tak se z přihlašovaných losuje – přihlášku je nutné podat už v lednu.
Jump.cho.cz

jump

Enter – je týdenní tábor pro katolickou mládež, především z českobudějovické diecéze, ve věku 13 až 23 let. Nabízí se ti tu jedinečná možnost občerstvit a obnovit svou víru, posílit svůj duchovní život, upevnit svou odhodlanost jít dál za Kristem nebo pokročit v hledání osobního povolání. Toto setkání chce být „vstupem“ do nové fáze tvého života, chce tě popostrčit k dalším krůčkům.
www.entercamp.cz/

enter

Katolická charismatická konference – tisíce lidí v Brně na výstavišti chválí Pána a poslouchají přednášky. Skvělá příležitost dozvědět se něco nového a přebývat v Boží blízkosti.
Konference.cho.cz

konference

Campfest – slovenský křesťanský festival v Nízkých Tatrách, plný Božího působení.
Campfest.sk

campfest

UNITED – český křesťanský festival ve Vsetíně, téměř všechny české církve se spojily, aby připravily festival pro mladé lidi, jako jsi TY.
Festivalunited.cz

united

Chemin neuf – komunita, která se (úspěšně) snaží vést mladé k Bohu.
http://chemin-neuf.cz/

chemin-neuf

Signaly.cz – komunitní web pro křesťany – můžeš chatovat s přáteli, psát vlastní blog, a užívat si celou paletu možností, které rento web nabízí!

signaly

modlitebnistraz.cz – web s vizí nepřetržitých modliteb za náš národ, za naši zemi. Můžete sledovat aktuální úmysly nebo si vybrat ze široké škály modlitebních témat. Po přihlášení se dá zapsat se do modlitebního kalendáře a držet modlitby za naši zemi! Velkou moc má vroucí modlitba spravedlivého. (Jk 5,16b) Více na modlitebnistraz.cz modlitebni-straz

Křesťanská misijní společnost (KMS) -platforma, která se už od prosince 1989 snaží o „prohloubení vztahů mezi křesťany, usiluje o proměnu současné společnosti a o duchovní probuzení našich národů.“ Vydává mnoho konkrétních plodů, krom koordinace a organizace některých aktivit chceme vyzdvihnout knihkupectví doslova nabité kvalitními tituly. Nejen toto knihkupectví, ale i všechny další aktivity KMS najdeš na kmspraha.cz kms

 

Mládež ČCE – přidáváme sem i přehledný rozcestník mládeže Českobratrské církve evangelické. Doporučujeme nejen kolonku „akce“, ale i „inspirace“ nebo „vzdělávání. Stránku najdete na mladez.evangnet.cz mladez-cce

(Pokud bys měl pocit, že tu tu něco zásadního chybí nebo bys nám chtěl dát nějaký tip, můžeš tak učinit na trinity@trinityproject.cz)